Öğretmen Veli Görüşme Programı

              2012-2013 ÖĞRETİM YILI ÖĞRETMEN VELİ GÖRÜŞME PROGRAMI

 

SADISOYADIBRANŞIGÖRÜŞME GÜNÜGÖRÜŞME SAATİ
1FATMAGÜNELANASINIFIPERŞEMBE14:00-14:40 
2ESENSOYAKANASINIFISALI10:00-10:40 
3MÜJGANSÜSLİANASINIFIPERŞEMBE13:10-13:50
4İRFANDURAKSINIF ÖĞRETMENİSALI14:00-14:40 
5M.TAYYARÖZBAKSINIF ÖĞRETMENİÇARŞAMBA10:50-11:30 
6NURAYKURBANSINIF ÖĞRETMENİSALI10:00-10:40 
7GÜLAYORTAÇSINIF ÖĞRETMENİPERŞEMBE14:00-14:40 
8SÜMEYRAKÜPELİSINIF ÖĞRETMENİPERŞEMBE 13:10-13:50
9HATİCE TUBABAYRAKSINIF ÖĞRETMENİSALI10:50-11:30 
10CANANÇELİKSINIF ÖĞRETMENİCUMA13:10-13:50
11AYŞEBAYARSINIF ÖĞRETMENİCUMA10:50-11:30 
12ESMAGÜNERSINIF ÖĞRETMENİSALI10:50-11:30 
13SAYİMEYILDIRIMSINIF ÖĞRETMENİPAZARTESİ10:00-10:40 
14MERALDEMİRELSINIF ÖĞRETMENİÇARŞAMBA10:50-11:30 
15ERENHATUNOĞLUSINIF ÖĞRETMENİÇARŞAMBA10:00-10:40 
16GAMZEKILIÇSINIF ÖĞRETMENİSALI10:00-10:40 
17ŞEHRİTAŞOVASINIF ÖĞRETMENİPAZARTESİ11:40-12:20
18GÜLSÜMTUFANSINIF ÖĞRETMENİPAZARTESİ14:50-15:30
19SELMADEMİRSINIF ÖĞRETMENİPERŞEMBE12:45-13:45
20DİLEKTÜRKSINIF ÖĞRETMENİÇARŞAMBA12:45-13:45
21ZEKİYEÜZGÜNSINIF ÖĞRETMENİCUMA12:45-13:45
22MÜKREMİNKARIŞMAZSINIF ÖĞRETMENİPERŞEMBE10:50-11:30 
23REYHANYAĞMURMATEMATİKCUMA11:40-12:20
24FATİHÖNDERMATEMATİKSALI11:40-12:20
25ESRAİŞCANMATEMATİKPAZARTESİ12:30-13:10
26GÜLSÜMARDIÇMATEMATİKPAZARTESİ10:50-11:30 
27MUAMMERKERVANKIRANMATEMATİKCUMA10:50-11:30 
28HACERARIKİNGİLİZCEPAZARTESİ11:40-12:20
29SELMANERDOĞANİNGİLİZCEPAZARTESİ12.30-13:10
30SAFİYEBECERENİNGİLİZCESALI12:00-13:00
31SERAPBAYRAMİNGİLİZCECUMA15:00-16:00
32AYŞEAKGÜLİNGİLİZCEPAZARTESİ10:50-11:30 
33AYŞEÇAKIROĞLUİNGİLİZCEPAZARTESİ12.30-13:10
34GÜLSÜMÇAMLICAİNGİLİZCEÇARŞAMBA11:40-12:20
35MİNEMERALLIİNGİLİZCEPAZARTESİ10:00-10:40 
36LALEGÜLKARAHANİNGİLİZCEPAZARTESİ10:00-10:40 
37SELİMEKİNGİLİZCEPAZARTESİ10:50-11:30 
38ESRACELEPCİİNGİLİZCEÇARŞAMBA12.30-13:10
39AYGÜLÜSTÜNSOYİNGİLİZCEÇARŞAMBA11:40-12:20
40ESMAESENKÖYLÜTÜRKÇESALI10:50-11:30 
41BURCUKAYICITÜRKÇECUMA10:50-11:30 
42FİKRETCOŞKUNTÜRKÇEPERŞEMBE10:00-10:40 
43YÜKSELBALOĞLUTÜRKÇEPERŞEMBE14:00-14:40
44ŞENAYÖKSÜZDİN K. A.BSALI11:40-12:20
45ÖMER FARUKÇETİNDİN K. A.BÇARŞAMBA10:50-11:30 
46FATMAKARAHANDİN K. A.BCUMA10:50-11:30 
47EMİROKUMUŞFEN BİLGİSİSALI14:50-15:30
48ALPASLANALTINPINARFEN BİLGİSİCUMA11:40-12:20
49ELİFAYLUÇTARHANFEN BİLGİSİPERŞEMBE11:40-12:20
50YILDIZÇAYIROĞLUFEN BİLGİSİCUMA10:50-11:30 
51BEYZANURAYVAZSOSYAL BİLGİLERCUMA10:00-10:40 
52NURGÜLGÜNDOĞDUSOSYAL BİLGİLERPERŞEMBE04:40-09:20
53BAHTİYARAKMANSOSYAL BİLGİLERPAZARTESİ11:40-12:20
54KUBİLAYTURGUTBEDEN EĞİTİMİSALI11:40-12:20
55MİNEERKULBEDEN EĞİTİMİPAZARTESİ14:00-15:30
56SİNANGAMSIZBEDEN EĞİTİMİÇARŞAMBA10:00-10:40 
57TUBAYAŞARBEDEN EĞİTİMİSALI10:50-11:30 
58BAKİYILMAZBEDEN EĞİTİMİPAZARTESİ10:00-10:40 
59NAZİFETEMURBİLGİSAYARPAZARTESİ14:00-14:40
60ESRADEĞERMÜZİKSALI09:30-09:50
61ALPERGÜRMÜZİKPAZARTESİ11:40-12:20
62MİNEPAKELMÜZİKPAZARTESİ11:40-12:20
63ÜMRANSOLCANGÖRSEL SANATLARPERŞEMBE15:40-16:10
64ÖMERÖZÇELİKGÖRSEL SANATLARÇARŞAMBA08:40-09:20
65HAKANASLANGÖRSEL SANATLARSALI10:50-11:30 
66METİNGÜNTOPGÖRSEL SANATLARPERŞEMBE10:50-11:30 

Eklenme Tarihi : 16.10.2012Bu makale 3160 defa okundu.